Kontakt

Dane kontaktowe

 1. Ogrody Uśmiechu Stomatologia Estetyczna i Implantologia

budynek Krak-Medicine ul. Siewna 4 (dzielnica: Prądnik Biały) 31-231 Kraków

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek: 09.00-20.00
 • wtorek: 09.00-14.00
 • środa: 09.00-20.00
 • czwartek: 09.00-20.00
 • piątek: 09.00-20.00
 • sobota: 09.00-14.00

Dojazd

Samochodem (przed budynkiem jest duży parking dla naszych pacjentów):

 • 300 m jadąc ul. Siewną od skrzyżowania z al. 29-Listopada
 • 900 m jadąc ul. Siewną od ronda na skrzyżowaniu ul. Mackiewicza i ul. Pachońskiego
 • możliwy też dojazd ul. Nad Strugą i Jabłonną (800 m od ul. Dobrego Pasterza)
 • dogodny dojazd z pobliskich miejscowości (Witkowice, Bibice, Węgrzce, Michałowice, Zielonki, Pękowice, Trojanowice) oraz z sąsiednich rejonów Krakowa (os. Mozarta, os. Bocianie Gniazdo, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Żabiniec, Olsza, Krowodrza, Bronowice, Mistrzejowice).

Autobusem:

 • Linie 164, 169 i 469: przystanek końcowy “Górka Narodowa” przy ul. Bociana.

Usługi dentystyczne dostosowane do potrzeb pacjentów

Gabinet stomatologiczny Ogrody Uśmiechu czynny jest od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty. Godziny otwarcia uwzględniają potrzeby wszystkich pacjentów, dlatego stomatolodzy pracują także po południu i wieczorem. Wizyty umawiane są głównie telefonicznie, chociaż istnieje również możliwość kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Dysponujemy dużym budynkiem, w którym mieści się recepcja, gabinet, a nawet kącik zabaw stworzony z myślą o najmłodszych. Dzięki temu dzieci nie będą nudzić się w oczekiwaniu na swoją kolej. Co więcej, obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Znajduje się przed nim duży parking, z którego klienci mogą korzystać bezpłatnie. Pracuje u nas niejeden doświadczony i wykwalifikowany dentysta Prądnik Biały to dzielnica Krakowa, gdzie mieszczą się Ogrody Uśmiechu. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy wszystkich mieszkańców stolicy województwa małopolskiego i nie tylko. 

Gabinet stomatologiczny dla dzieci i dorosłych

Z myślą o naszych pacjentach wprowadziliśmy szereg udogodnień. Należą do nich m.in. powiadomienia sms-owe przypominające o wizycie. Wysyłane są przeważnie na dzień przed umówionym terminem. To jednak nie wszystko, w gabinecie stomatologicznym Ogrody Uśmiechu istnieje możliwość płatności kartą, a wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Dbamy o komfort pacjentów, dlatego podczas zabiegów wyświetlamy relaksujące pokazy slajdów.

Zachęcamy Państwa do umówienia się na wizytę, na miejscu czeka na Państwa protetyk, endodonta, implantolog, a także dentysta Prądnik Czerwony jest dzielnicą znajdującą się nieopodal naszego gabinetu. Nasza siedziba gwarantuje również bezproblemowy dojazd z pobliskich miejscowości, takich jak: Witkowice, Węgrzce, Michałowice, Zielonki, Pękowice czy Trojanowice. Zespół specjalistów zadba o Państwa zdrowy i piękny uśmiech. Ogrody Uśmiechu są miejscem, w którym pacjentów przyjmuje doświadczony dentysta Bibice to miejscowość, z której także można do nas dotrzeć w dogodny sposób. Zapraszamy serdecznie!

Udogodnienia dla naszych pacjentów:
duży bezpłatny parking<br>przed budynkiem
duży bezpłatny parking
przed budynkiem
klimatyzowane pomieszczenia
klimatyzowane pomieszczenia
przyjemna muzyka<br>w gabinecie i w recepcji
przyjemna muzyka
w gabinecie i w recepcji
relaksujący pokaz slajdów<br>podczas zabiegu
relaksujący pokaz slajdów
podczas zabiegu
przypomnienia SMS<br>o wizytach
przypomnienia SMS
o wizytach
kącik zabaw dla dzieci
kącik zabaw dla dzieci
budynek przystosowany<br>dla osób niepełnosprawnych
budynek przystosowany
dla osób niepełnosprawnych
możliwość płacenia kartą
możliwość płacenia kartą